Каковы лучшие методы лечения выпадения волос?

Vai jūs uztrauc, ka jūsu mati ir sākuši zaudēt apjomu? Ja meklējat ārstēšanas iespējas, lai apturētu matu izkrišanu, tad jūs neesat viens. Gandrīz katrs cilvēks kādā brīdī piedzīvo matu izkrišanu, īpaši ar vecumu. Amerikas Dermatoloģijas akadēmijas pētījumi liecina, ka organisms dienā parasti izkrīt no 50 līdz 100 matu šķipsnām. Ja pamanāt, ka jūsu mati izkrīt ievērojami biežāk, jūsu mati var izkrist. Matu izkrišana var būt saistīta ar diētu, uztura trūkumiem, vecumu, stresu un visbiežāk ar androgēnu alopēciju, ko sauc arī par plikpaurību.

Lai novērstu matu izkrišanu, vislabākais risinājums būtu konsultēties ar savu dermatologu. Kad ir noskaidrots matu izkrišanas cēlonis, dermatologs var ieteikt jums piemērotu ārstēšanu vai medikamentus.

Tālāk ir norādītas matu ārstēšanas iespējas:

Zāles, piemēram, minoksidils un finasterīds

Миноксидил (pazīstams arī kā Rogaine) un Finasteride (vai Propecia) ir FDA apstiprinātas zāles, ko parasti lieto, lai ārstētu matu izkrišanu androģenētiskas alopēcijas dēļ. Minoksidils ir lokāls šķīdums, ko var lietot tieši vēlamajā galvas ādas zonā. Iespējams, risinājums būs jāizmanto vismaz trīs līdz sešus mēnešus, pirms redzat nozīmīgus rezultātus. Minoksidilu var iegādāties bez receptes bez receptes. Finasterīds ir iekšķīgi lietojama recepšu tablete, un to parasti lieto vīriešiem, lai ārstētu vīriešu tipa plikpaurību.

Matu transplantācijas ķirurģija

Ja jūsu matu izkrišana ir ievērojama un jums ir nepieciešami ilgstoši, dabiski izskatīgi rezultāti, matu transplantācijas operācija ir lieliska iespēja. Mūsdienu matu transplantācijas metodes, piemēram, FUE (folikulu vienību ekstrakcija), ne tikai nodrošina optimālus rezultātus, bet arī ir drošas un minimāli invazīvas. Katra no šīm metodēm ietver veselīgu matu folikulu ekstrakciju – vai nu atsevišķi, vai no ādas sloksnes, kas iegūta no galvas ādas donora zonas. Pēc tam šie folikuli tiek pārstādīti galvas ādas retināšanas vai baldinga zonās. Mūsu ekspertu ķirurgu komanda Ņūdžersijas matu atjaunošanas centrā var palīdzēt jums atrast pareizo matu retināšanas līdzekli.

PRP (Trombocītiem bagātināta plazma) terapija

Trombocītu bagātinātās plazmas (PRP) terapija ir jauna, ar pētījumiem pamatota matu atjaunošanas procedūra, kas palīdz novērst matu izkrišanu un matu izkrišanu. PRP būtībā ir trīs posmu ārstēšana, kas ietver:

Asins ņemšana no pacienta un to pārvietošana instrumentā, kas pazīstams kā centrifūga. Centrifūga spēj atdalīt plazmu no pārējām asins sastāvdaļām.
Pēc dažām minūtēm asinis apstrādā un sadalās ar trombocītiem bagātā plazmā, ar trombocītiem nabadzīgākā plazmā un sarkanajās asins šūnās.
Pēdējā posmā ar trombocītiem bagāto plazmu injicē galvas ādas daļā, kur mati retinās.
Tiek uzskatīts, ka plazmas injekcijas palielina asins piegādi matu folikulām un veicina šūnu augšanu, tādējādi stimulējot dabisko matu augšanu. Lielākajai daļai cilvēku PRP ārstēšana tiek veikta līdz trīs reizēm, starp kurām ir 4–6 nedēļu pārtraukumi.

Lāzera vāciņu terapija

Lāzera vāciņu terapija piedāvā pieejamu un nesāpīgu veidu, kā izārstēt matu izkrišanu. Tas izmanto zema līmeņa lāzerterapiju (LLLT), lai atdzīvinātu neaktīvos matu folikulus un stimulētu jaunu matu augšanu. Šī tehnoloģija ietver 650 nm viļņa garuma lāzera gaismas izmantošanu, kas izstaro fotonus galvas ādā. Vājas šūnas absorbē šos fotonus, lai atjaunotu enerģiju matu folikulām un veicinātu blīvu, veselīgu matu augšanu. Tiek uzskatīts, ka lāzera vāciņa nēsāšana apmēram trīsdesmit minūtes katru dienu sniedz daudzsološus rezultātus. Turklāt lāzera vāciņš ir nesāpīgs, neinvazīvs, un to var ērti lietot, atrodoties mājās.

Mikroadatošana

Ir zināms, ka mikroadatas ir efektīva, ērta un viegli pieejama kosmētiskā terapija, kas novērš matu izkrišanu. Tas ietver rokas veltņa izmantošanu, uz kura ir sīkas adatas. Ritinot uz galvas ādas, šīs mikroadatas uz virsmas rada adatas izmēra brūces, kas ir nesāpīgas un nerada traumas. Ķermenis pamana šīs brūces un stimulē kolagēna ražošanu, dabiski sastopamu proteīnu, kas uzlabo matu un ādas izturību un elastību. Tas arī stimulē galvas ādas cirkulāciju un jaunu šūnu augšanu, nodrošinot veselīgāku vidi biezāku matu augšanai. Pirms izvēlaties šo terapiju, pārrunājiet ar savu dermatologu, lai uzzinātu, vai šī ārstēšana jums ir droša un kāda veida mikroadatas ierīce jums ir nepieciešama.

Nobeiguma vārdi

Ja novērojat matu izkrišanas pazīmes, lūdzu, sazinieties ar mūsu medicīnas speciālistiem Rubenhair matu transplantācijas klīnikā. Mēs piedāvājam dažas no labākajām matu izkrišanas ārstēšanas iespējām, kas tiek pielāgotas atbilstoši jūsu prasībām.

 

Улучшите качество своей жизни и запишитесь на консультацию к нашим специалистам, которые дадут исчерпывающие ответы на ваши вопросы и определят оптимальный курс лечения. Заполните электронную форму или позвоните тел. +371 267 777 76 и мы свяжемся с вами. www.rubenhair.eu

ru_RU