Sīkdatnes noteikumi

Matu transplantācijas klīnikā Rubenhair tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina interneta vietnes plašākas izmantošanas iespējas. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Pastāv trīs galvenie sīkdatņu veidi:

  • Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek saglabāti lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī līdz sesijas beigām, tīmekļa vietnes atstāšanai vai tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, un tie tiek izmantoti, lai piedāvātu pakalpojumus, kuriem nepieciešama verifikācija kādā konkrētā interneta vietnē;
  • Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī uz laiku, kas noteikts sīkfaila parametros vai kamēr tos izdzēš lietotājs, un tie tiek izmantoti, lai atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un personalizētu saskarni;
  • Trešās puses sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas tīmekļa vietnes, un lai nodrošinātu lietotājiem reklāmu saturu, kas optimāli pielāgots konkrētu lietotāju interesēm.

Hair transplants klīnikā Rubenhair sadarbības partneri – trešās personas var izmantot sīkdatnes, lai izvērtētu matu transplantācijas klīnikā Rubenhair interneta vietnes reklāmu efektivitāti un personalizētu reklāmas saturu. Informācija, ko trešās personas-reklāmas sniedzēji var ievākt, var iekļaut tādus datus kā ģeogrāfisko atrašanās vietu vai kontaktinformāciju, piemēram, e-pasta adresi. Izmantojot matu transplantācijas klīnikā Rubenhair interneta vietni, lietotājs piekrīt sava datora sīkdatņu analīzei, piedāvājot personalizētus piedāvājumus.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai personiski identificētu apmeklētāju. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

Send us a photo of your head and get a free consultation Rubenhair” in the clinic and change the quality of your life!

WhatsApp: +371 26777776

info@rubenhair.eu

https://www.rubenhair.eu

Hair transplant clinic Rubenhair

Republikas laukums 3, LV-1010 Riga

en_US