FUE hair transplant

 

Ja esat viens no daudzajiem cilvēkiem, kas cieš no pārmērīgas matu izkrišanas, matu izkrišanas un balināšanas, tad FUE (folikulu ekstrakcija) varētu būt ideāls risinājums jums. Izmantojot šo metodi, katrs matu folikuls tiek novākts atsevišķi galvas ādas plikajā zonā.

FUE matu transplantācijas kandidāti

The main advantage of the FUE hair transplant technique is that it does not leave a horizontal scar on the back of the head. Therefore, if you want to cut your hair short, you are a good candidate for FUE hair transplant because it gives you the freedom to cut your hair short at the back of your head. If you are healthy and do not have a medical condition that could affect your treatment, you can restore baldness or receding areas with minimal stress on the body and excellent results.

Nozīmīgas FUE matu atjaunošanas priekšrocības

Dažas no nozīmīgajām FUE matu atjaunošanas tehnikas priekšrocībām ir:

Tie nodrošina ātrākus, dabiskus rezultātus un neatstāj redzamas rētas.
Ātrāka atveseļošanās un mazāk sāpju.
Ķermenim netiek radītas lielas traumas, jo nepieciešama tikai vietēja anestēzija.
lāzera vāciņš
Kā tiek veikta FUE matu transplantācija?
FUE matu transplantācija ir apjomīga procedūra, kas aizņem vairākas stundas. Pirmais solis ir savākt veselīgus matu folikulus, kas nav ģenētiski ieprogrammēti balināšanai no galvas sāniem vai aizmugures. Šī procedūra tiek veikta vietējā anestēzijā un ir nesāpīga. Katrs no šiem individuālajiem matu folikuliem tiek rūpīgi novākts. Pēc tam tie tiek pārstādīti uz jaunu vietu jūsu galvas ādā, kur jūsu mati ir retināti vai tiem ir kails plankumi.

Cik ilgs ir atkopšanas laiks?

Ar FUE matu transplantāciju saistītais atveseļošanās laiks bieži ir minimāls, jo process nav saistīts ar lielu galvas ādas traumu. Sākotnēji var rasties pietūkums, un ap tikko pārstādītajiem matiem var būt niecīga krevele. Tas viss pēc kāda laika pazudīs. Ieteicams dažas dienas atpūsties no darba, lai galvas āda varētu ātrāk sadzīt. Atturieties no dušas un guliet ar paceltu galvu tik ilgi, cik nepieciešams, lai pārstādītie mati nogulsnētos jaunajā vietā un sāktu augt dabiski.

Tomēr paturiet prātā, ka pārstādītie mati drīz sāks izkrist. Jums būs jauni mati, lai tos aizstātu, kad pārstādītie matu folikuli būs pilnībā integrēti jūsu galvas ādā. Tam var būt nepieciešami daži mēneši, jo matu folikulas sadzīst un ir nepieciešams laiks, lai atgrieztos aktīvajā fāzē.

Vai man vajadzētu apvienot PRP terapiju ar FUE?

PRP jeb ar trombocītiem bagātinātu plazmu var kombinēt ar FUE matu transplantācijas procedūru. PRP satur ārstnieciskos faktorus, kas var nodrošināt labāku tikko pārstādīto folikulu veselību. Lasiet vairāk, lai uzzinātu par PRP terapiju.

Kāpēc izvēlēties Rubenahir Latvia matu transplantācijas centru priekš FUE?

Lai gan FUE transplantācijas izskatās dabiski un ir drošas, klīnikas tīrība un kvalitāte, kā arī jūsu ķirurga prasmes var ievērojami mainīt rezultātus. Rubenhair matu atjaunošanas klīnikā mēs saviem klientiem piedāvājam vismodernākās iespējas. Ja domājat par matu pārstādīšanu, noteikti apmeklējiet mūs. Tā kā katrs cilvēks ir unikāls, mūsu procedūras ir personalizētas, lai sniegtu optimālus rezultātus katram indivīdam. Konsultējieties ar mūsu ārstiem, lai mēs varētu analizēt jūsu matu izkrišanu un sniegt ieteikumus par piemērotām ārstēšanas iespējām, lai atjaunotu jūsu biezākus un veselīgākus matus.

 

Improve your quality of life and apply for a consultation with our specialists who will provide comprehensive answers to your questions and determine the best course of treatment. Fill out the electronic form or call tel. +371 267 777 76 and we will contact you. www.rubenhair.eu

en_US